KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581422
nr 1358 1422
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 100x125 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:49:22
100 kr
300 kr